فروشگاه جامع تحقیقات و پروژه های علمی,تحقیق,مقاله,کارآموزی,کارآفرینی,پروژه

پرفروش ترین محصولات

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود. توجه فرمایید هزینه پرداختی شما بابت آماده سازی فایل ها جهت دانلود می باشد و از شما عزیزان هزینه ای بابت خود فایل دریافت نمی گردد و در صورت نارضایتی هزینه دریافتی قابل بازگشت می باشد. این پروژه ها فقط جنبه کمک آموزشی دارند و از ارائه به عنوان پروژه درسی خودداری فرمایید(درغیر اینصورت عواقب متوجه خریدار است و سایت مسئولیتی ندارد))

گزارش کار2

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت

تعداد صفحات: 17

 

گزارش شماره 67 کلاسه پرونده

موضوع پرونده : واخواهی نسبت به دادنامه ( گزارش اصلاحی )

خواهان : مهدی صادقی خوانده : حسن خادم

خواسته : تقاضای واخواهی نسبت به دادنامه شماره 485/955 مورخ 10/3/77 کلاسه پرونده 1357/76 شعبه 13 دادگاه عمومی مشهد 37 فعلی

دلایل ////////؟/ 1- نسخه ثانی دادخواست 2- فتوکپی دادنامه

شرح دادخواست : احتراماً اینجاب مهدی صادقی واخواه فوق نسبت به دادنامه شماره 48/955 مورخ 10/3/77 که کلاسه پرونده 1357/76 از شعبه محترم 13 سابق صادر که بصورت غیابی بوده است تقاضای اعتراض و رسیدگی مجدد را دارم . با توجه به اینکه فاکتور و بار نامه ای که واخوانده به دادگاه محترم ارائه نموده است اسم و فامیل اینجانب در آنها می باشد ولی امضاء اینجانب در آن نمی باشد و واخوانده برای اینکه حکم غیابی علیه اینجانب بگیرد آدرس اشتباهی داده است با توجه به اینکه دربارنامه آدرس اینجانب قید شده است ولی خوانده پس از گذشت 8 سال تقاضای اجرائیه نیز صادر گردیده است که تقاضای توفیق موقت آن را نیز دارم به تاریخ 30/7/85 در وقت مقرر شعبه 37 محاکم عمومی مشهد تشکیل است واخوانده علیرغم ابلاغ وقت حضور ندارد واخوانده حضور ندارد واخوانده اظهار می دارد که بازنامه به امضاء واخوانده رسیده است و البته باربری فوت نموده است ولی رفته و پس از تحویل اجناس بارنامه را به امضاء وی رساند است و بر فرض که امضاء بارنامه تکذیب نماید بموجب استشهادیه پیوست پرونده بردن توسط ایشان و عدم پرداخت وجه را گواهان تایید نموده اند و ایشان در دادخواست واخو اهی به آن ایرادی نکرده اند و چندی پیش ایشان به اتفاق برادرشان آمدند و مدعی بودند که واخوان توان پرداخت ندارد که من گفتم این امر دیگری است ولی باید عرض کنم اصل بدهی خودش را قبول داشت و در عین حال تقاضای رد دعوی واخواهی را دارم .

به تاریخ 21/8/85 در وقت مقرر شعبه تشکیل است طرفین حضور دارند واخواه اظهار می دارد که چوئن واخوانده سوگند یاد نمود که بنده به میزان محکومیت به وی بدهکار هستم حاضرم مبلغ مذکور را بخواهان بپردازم طرفین توافق نمودند که تا پایان سال 85 واخواه محکومیت خویش را به وا حوانده پرداخت نماید. دادگاه با توجه به مجموع پرونده ختم دادرسی را اعلام و بشرح ذیل مبادرت به انشاء رای می نماید.

گزارش اصلاحی:

در خصوص واخواهی آقای مهدی صادقی و بطرفیت آقای حسن خادم محمد بخواسته واخواهی از رای شماره 48/955 مورخه 10/3/77 این دادگاه با توجه به توافق طرفین مبنی بر آینده واخواه محکومیت مندرج در حکم را تا پایان سال 85 به محکوم له پرداخت نماید فلذا با نسخ رای صادره و مستنداً به ماده 184 قانون آدن گزارش اصلاحی و مفاد سازش نامه بین طرفین معتبر و لازم الاجرا و قطعی است .

نظریه کار آموز:

گزارش شماره :68 کلاسه پرونده موضوع پرونده حضانت

خواهان : هاجر –ع- خوانده : ابراهیم –ش

خواسته یا موضوع آن : ابراهیم –ش

خواسته یا موضوع آن : تقاضای حضانت فرزندم امیر حسین 4 ساله

دلایل و منضمات :1- کپی سند نکاحیه 2- کپی شناسنامه

شرح داد خواست : احتراماً به استحضار می رساند. 1- خوانده دعوی همسر شرعی و قانونی اینجانب است که 5 سال از زمان عقدمان می گذرد و دارای یک فرزند بنام امیر حسین می باشیم.

2- با توجه به اینکه در حال حاضر جدا از هم زندگی می کنیم و همسرم اینجانب را از منزل بیرون کرده است و فرزندم 4 سال سن دارد خواستار حضانت و صدور حکم به حضانت فرزند هستم.

به تاریخ 18/8/85 در وقت مقرر شعبه 37 محاکم حقوقی تشکیل است اصحاب دعوی حضور دارند خواهان اظهار می دارد که تقاضای صدور حکم را دارم خوانده اظهار می دارد که فرزند نزد من هست اگر بخواهد باید به خرج خودش نگه دارد خواهان اظهار می دارد حاضرم با خرج خودش نگه دارد خواهان اظهار می دارد حاضرم با خرج خودم نگهداری نمایم. طرفین اظهار می دارند بدین نحو توافق شد که تا سن 7 سالگی پسر نزد مادر و پدر هر هفته یک مرتبه جمعه ها از صبح جمعه تا صبح شنبه را ملاقات می نماید در صورتی که سر وقت ملاقات مهیا نشود فرزند از وی تحویل پدر خواهد شد ضمناً ناظر بین ما آقای رمضان شهری که از بستگان طرفین است خواهد بود و نظر ایشان داوری او برای هر دو طرف و برای اثبات تقصیر موثر ولازم الاجرا باشد . در صورت اختلاف از وی نظر خواهی خواهد شد و رای وی برای طرفین معتبر خواهد بود. تقاضای گزارش اصلاحی را داریم .

دادگاه ختم رسیدگی را اعلام وبشرح آتی رای صادر می نماید.

گزارش اصلاحی:

در خصوص دعوی خانم هاجر- ع- بطرفیت آقای ابراهیم –ش – بخواسته صدور حکم حضانت فرزند بنام امیر حسین 4 ساله طرفین در دادگاه بدین نحو توافق نمودند که تا سن 7 سالگی فرزند نزد مادر حضانت که به خرج خویش نگهداری می نماید و ناظر بر انجام امر ملاقات آقای رمضان ستری خواهد بود. بدیهی تقصیر کافی خواهد بود فلذا براساس سازش حاصله و


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 10,850 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file275_1528021_6742.zip22.8k