فروشگاه جامع تحقیقات و پروژه های علمی,تحقیق,مقاله,کارآموزی,کارآفرینی,پروژه

پرفروش ترین محصولات

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود. توجه فرمایید هزینه پرداختی شما بابت آماده سازی فایل ها جهت دانلود می باشد و از شما عزیزان هزینه ای بابت خود فایل دریافت نمی گردد و در صورت نارضایتی هزینه دریافتی قابل بازگشت می باشد. این پروژه ها فقط جنبه کمک آموزشی دارند و از ارائه به عنوان پروژه درسی خودداری فرمایید(درغیر اینصورت عواقب متوجه خریدار است و سایت مسئولیتی ندارد))

خوراك دام و طيور و آبزيان – گلوتن ذرت – ويژگيها و روشهاي آزمون

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت

تعداد صفحات: 22

 

آشنايي با مؤسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران

مؤسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران به موجب قانون، تنها مرجع رسمي كشور است كه عهده دار وظيفه تعيين، تدوين و نشر استانداردهاي ملي (رسمي) ميباشد.

تدوين استاندارد در رشته هاي مختلف توسط كميسيون هاي فني مركب از كارشناسان مؤسسه، صاحبنظران مراكز و مؤسسات علمي، پژوهشي، توليدي واقتصادي آگاه ومرتبط با موضوع صورت ميگيرد. سعي بر اين است كه استانداردهاي ملي، در جهت مطلوبيت ها و مصالح ملي وبا توجه به شرايط توليدي، فني و فن آوري حاصل از مشاركت آگاهانه و منصفانه صاحبان حق و نفع شامل: توليدكنندگان ،مصرف كنندگان، بازرگانان، مراكز علمي و تخصصي و نهادها و سازمانهاي دولتي باشد.پيش نويس استانداردهاي ملي جهت نظرخواهي براي مراجع ذينفع واعضاي كميسيون هاي فني مربـوط ارسال ميشود و پس از دريـافت نظـرات وپيشنهادهـا در كـميته ملـي مرتبـط بـا آن رشته طرح ودر صورت تصويب به عنوان استاندارد ملي (رسمي) چاپ و منتشر مي شود.

پيش نويس استانداردهايي كه توسط مؤسسات و سازمانهاي علاقمند و ذيصلاح و با رعايت ضوابط تعيين شده تهيه مي شود نيز پس از طرح و بـررسي در كميته ملي مربوط و در صورت تصويب، به عنوان استاندارد ملي چاپ ومنتشرمي گردد. بدين ترتيب استانداردهايي ملي تلقي مي شود كه بر اساس مفاد مندرج در استاندارد ملي شماره ((5)) تدوين و در كميته ملي مربوط كه توسط مؤسسه تشكيل ميگردد به تصويب رسيده باشد.

مؤسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران از اعضاي اصلي سازمان بين المللي استاندارد ميباشد كه در تدوين استانداردهاي ملي ضمن تـوجه به شرايط كلي ونيازمنديهاي خاص كشور، از آخرين پيشرفتهاي علمي، فني و صنعتي جهان و استانداردهـاي بين المـللي استفـاده مي نمايد.

مؤسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران مي تواند با رعايت موازين پيش بيني شده در قانون به منظور حمايت از مصرف كنندگان، حفظ سلامت و ايمني فردي وعمومي، حصول اطمينان از كيفيت محصولات و ملاحظات زيست محيطي و اقتصادي، اجراي بعضي از استانداردها را با تصويب شوراي عالي استاندارد اجباري نمايد. مؤسسه مي تواند به منظور حفظ بازارهاي بين المللي براي محصولات كشور، اجراي استاندارد كالاهاي صادراتي و درجه بندي آنرا اجباري نمايد.

همچـنين بمنظـور اطـمينان بخـشيدن به استفاده كنندگـان از خـدمات سازمانها و مؤسسات فعال در زمينه مشاوره، آموزش، بازرسي، مميزي و گواهي كنندكان سيستم هاي مديريت كيفيت ومديريت زيست محيطي، آزمايشگاهها و كاليبره كنندگان وسايل سنجش، مؤسسه استاندارد اينگونه سازمانها و مؤسسات را بر اساس ضوابط نظام تأييد صلاحيت ايران مورد ارزيابي قرار داده و در صورت احراز شرايط لازم، گواهينامه تأييد صلاحيت به آنها اعطا نموده و بر عملكرد آنها نظارت مي نمايد. ترويج سيستم بين المللي يكاها ، كاليبراسيون وسايل سنجش تعيين عيار فلزات گرانبها و انجام تحقيقات كاربردي براي ارتقاي سطح استانداردهاي ملي از ديگر وظايف اين مؤسسه مي باشد.

كميسيون استاندارد خوارك دام ، طيور و آبزيان – گلوتن ذرت – ويژگيها و روشهاي آزمون

رئيس

نمايندگي

سليمي وحيد ، محسن(دكترا در صنايع غذايي )

استاد دانشگاه و مركز تحقيقات علوم دامي

اعضاء

انجمي ، مريم(مهندسي صنايع غذايي)

معاونت امور دام وزارت جهاد كشاورزي

تكميلي ، مهدي(مهندسي دامپروري )

شركت خوراك دام آريا

جعفري زاده ، سياوش (مهندسي صنايع غذايي )‌

وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشكي - آزمايشگاه كنترل غذا و دارو

محمود زاده ، همايون(دكترا در تغذيه دام )

استاد دانشگاه تهران – دانشكده دامپزشكي

معدن كن ، حسين(مهندسي شيمي )

شركت گلوكوزان - مدير كنترل كيفيت

نصيري ، فريدون دكتراي دامپزشك )

مشاور موسسه مدير توليد و خوراك دام پارس

نيك اعتقاد ، آنيتا(ليسانس شيمي )

شركت خوراك دام پارس

دبير

ناگهي ، نسريندخت (مهندسي كشاورزي و علوم دامي )

موسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران

پيشگفتار

استاندارد ” گلوتن ذرت در خوراك دام – طيور و آبزيان – ويژگيها و روشهاي آزمون كه پيش نويس آن توسط كميسيون هاي مربوط تهيه و تدوين شده و در سيصد و چهل و ششمين جلسه كميته ملي استاندارد خوراك و فرآورده هاي كشاورزي مورخ 11/6/81 تصويب شدواينك به استناد بند 1 ماده 3 قانون اصلاح قوانين و مقررات موسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران مصوب بهمن ماه 1371 به عنوان استاندارد رسمي ايران منتشر مي شود.

براي حفظ همگامي وهماهنگي با پيشرفتهاي ملي وجهاني در زمينه صنايع و علوم و خدمات ، استانداردهاي ملي ايران درمواقع لزوم تجديد نظرخواهدشدوهرگونه پيشنهادي كه براي اصلاح ياتكميل اين استانداردبرسددرتجديدنظربعدي مورد توجه واقع خواهدشد. بنابراين براي مراجعه به استاندارد ايران بايد همواره ازآخرين چاپ وتجديدنظر آنها استفاده كرد.

درتهيه وتدوين اين استانداردسعي شده است كه ضمن توجه به شرايط موجودونيازهاي جامعه درحد امكان بين اين استاندارد واستانداردملي كشورهاي صنعتي وپيشرفته هماهنگي ايجادشود.

منابع ومآخذي كه براي تهيه اين استاندارد به كاررفته به شرح زيراست :


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 10,800 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file154_1541372_3631.zip31k