فروشگاه جامع تحقیقات و پروژه های علمی,تحقیق,مقاله,کارآموزی,کارآفرینی,پروژه

پرفروش ترین محصولات

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود. توجه فرمایید هزینه پرداختی شما بابت آماده سازی فایل ها جهت دانلود می باشد و از شما عزیزان هزینه ای بابت خود فایل دریافت نمی گردد و در صورت نارضایتی هزینه دریافتی قابل بازگشت می باشد. این پروژه ها فقط جنبه کمک آموزشی دارند و از ارائه به عنوان پروژه درسی خودداری فرمایید(درغیر اینصورت عواقب متوجه خریدار است و سایت مسئولیتی ندارد))

کارآموزی حسابداری اداره پست 33 ص

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت

تعداد صفحات: 30

 

مقدمه :

كارآموزي مقوله‌اي است كه در جهت پختگي و تجربه آموزي شخص مفيد است . كارآموزي همچنين كه از خود لغت برمي‌آيد، به معناي آموختن كار و حرفه مي‌باشد. بسياري از كساني كه واحد كارآموزي را انتخاب مي‌كنند به آن به عنوان يك واحد خيلي ساده مي‌نگرند درحالي كه افرادي هم هستند كه قبول شدن در اين واحد درسي را نه به خاطر نمره بلكه به خاطر آموختن و تجربه كردن اهميت بيشتري قائل هستند و به همين خاطر و براي بالا بردن استعدادها و توانايي‌ها در مكانهاي مختلف حضور مي‌يابند و با اشتياق و علاقه مضاعف بكار مشغول مي‌شوند .

با توجه به موارد فوق مي‌توان گفت كه واحد كارآموزي به عنوان يكي از اساسي‌ترين دروس هر رشته محسوب مي‌شود و افراد مي‌توانند در اين مدت ( هر چند كوتاه ) استعدادها و انگيزه‌ها و نقاط ضعف و قوت خود را بهتر شناخته و بتوانند براي شغل آيندة خود برنامه‌ريزي كنند و علاقه بر اين شغل چون كه كارآموز با محيط اجتماعي روبروست مي‌تواند خود را شخص اجتماعي با رفتار و منشهاي انساني تطبيق دهد و خود را به سوي يادگرفتن آداب و معاشرت كاري سوق دهد .

با توجه به اينكه رشته تحصيلي ما رشته حسابداري مي‌باشد، دقت عمل و صبر و حوصله در كارها يكي از مهمترين چيزهايي است كه در طول كار با حرفه خود با آنها روبرو هستيم بايد به آنها توجه نمائيم .

اميد است همه دانشجويان به مرحله‌اي از خودشناسي برسند كه استعدادها و توانائيها و انگيزه‌هاي خود را در رشته تحصيليشان بيابند .

انشاء ا...

آشنايي كلي با مكان كارآموزي :

تاريخچه اداره پست :

بهتر است قبل از شروع هر بحث و مبحثي بدانيم كه پست يعني چه و براي چه بوجود آمد وهدف اصلي اين اداره و سازمان چيست ؟ پس در اول يك تعريفي از پست مي‌كنيم.

تعريف پست ؟

پست به عنوان يك شبكه ارتباطي عمومي و گسترده نسبت به قبول انواع مراسلات پستي از فرستندگان و تسليم آنها به گيرندگان در چارچوب قوانين و دستورات در اسرع وقت اقدام مي‌نمايد .

رسالت پست :

رسالت پست اين است كه با مناسب‌ترين قيمتها انواع خدمات پستي را با سرعت، دقت و ايمني هر چه بيشتر انجام دهد .

پست به عنوان يك عامل توسعه اقتصادي :

پست بايد بتواند بدون هيچ محدوديتي خدماتش را مورد استفاده تمام مجامع و تمام گروهها قرار دهد بطوريكه مردم بتوانند بنا به درخواستها و احتياجاتشان در جنبش عمومي ارتباط و مبادله كه يكي از برجسته‌ترين مسائل زمان مي‌باشد در توسعة اقتصادي و غيره شركت نمايند . پست مانند حلقه زنجيري لازم در رشد عمومي توسعه اقتصادي نقش مهمي ايفا مي‌كند .

تاريخچه پست :

در زمانهاي بسيار دور كه انسانها زندگي اجتماعي را قبول كردند و به تشكيل يك زندگي گروهي و دسته‌جمعي موفق شدند، احتياج به برقراري ارتباط بين قبايل دور از هم نيز آشكار شد كه مرحله اول پيام نگاه كردن بود كه بعد از آن در مرحلة دوم صوت بود و در مرحله سوم اشاره كه بعد از آن در مرحله چهارم خط بود و قبل از ايجاد نوعي خط كه بتواند پيام كتبي باشد افرادي بودند كه پيام شفاهي را از محلي به محل ديگر مي‌رساندند .

مباني و ريشه‌هاي پست در اعماق و تاريكي شبهاي سازمان نهفته است و در قديمي‌ترين كشورها مانند ايران، مصر و يونان و ازبكستان يك نوع سيستم انتقال افكار با پيام‌آورهاي كتبي و شفاهي را مشاهده مي‌كنيم كه اساس و سازمان آن را تلاشگراني تشكيل مي‌دهند كه با استفاده از چاپارخانه اطلاعات را انتقال مي‌دادند . سرپرست چاپارخانه‌ها يا ايستگاههايش مؤظف بود كه پيوسته چند اسب و يك يا دو پيك آماده در اختيار داشته باشد و پيكها مي‌بايد با گرفتن پيغام و يا نامه سوار اسب شده و با سرعت هر چه تمامتر به ايستگاه بعدي بتازد و در آنجا نامه را با پيك آماده كه ادامه راه بود بسپارد، بدين ترتيب بايستي نامه‌ها را ايستگاه به ايستگاه انتقال داده و رسيد بگيرند .

و اما اصل مطلب در زمان ساسانيان يعني پس از هخامنشيان كه حدود 1800 سال پيش بود به چاپارخانه كلمه‌داد و بعد از ساسانيان به زبان عرب و بعد از آن در زمان عباسيان كه 1360 سال پيش بود پست تمبر نامه پيدا كرده و تشكيلات چاپاري به ديوان صاحب‌البرير تغيير نام پيدا مي‌كند .


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 10,850 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file82_1554317_1106.zip27.7k